רוז קוורץ

רוז קוורץ   Rose Quartz

 הרוז קוורץ היא אבן בגוונים רכים של שנעים בין ורדרד בהיר לוורוד אדמדם. רוב אבני הרוז קוורץ מגיעות מברזיל, אך ניתן למצוא אותן גם בהודו, מדגסקר, ארצות הברית וגרמניה.

הרוז קוורץ מהדהדת עם תדר האהבה וההרמוניה, ונחשבת לאבן הנפוצה ביותר לפתיחה ואיזון של צ'קרת הלב.  בעדינות אך בעוצמה אבן הרוז קוורץ מסייעת לנקות את ההילה מאנרגיות שליליות, להתגבר על כאבי לב שונים ולהביא לשלווה. היא תומכת באיזון בין בין היין והיאנג ובחיבור לאהבה עצמית ולאהבה אוניברסלית.

השפעות הרוז-קוורץ ברמה הרגשית -

הרוז קוורץ פותחת את הלב ומעוררת את רגש האהבה והחמלה, לעצמנו, לסביבה ולעולם בכללותו. היא תומכת מאד במצבים של חוסר איזון רגשי ופגיעות רגשיות ועוזרת להתגבר על שברון לב, משברים רגשיים, עוזרת להרגיע חרדות ומתחים ולהרגיע ולסלק רגשות קשים של טינה ושנאה.

השפעות הרוז קוורץ ברמה המנטלית -

הרוז קוורץ מעוררת את הדמיון ועוזרת להתחבר להשראה ותחושת חיבור והרמוניה. האבן משרה נחמה ומעודדת ברגעים של קושי ומשבר. עוזרת לחזק תחושה של ערך עצמי וכבוד עצמי. כאשר בשל טראומות וחוויות קשות מהעבר, יש פחד להתאהב, לבטא אהבה או להיפתח רגשית, האבן יכולה לתמוך ולסייע.

השפעות הרוז קוורץ ברמה הפיזית –

אבן הרוז קוורץ מקושרת בעיקר לפעילות של הלב והריאות. עוזרת לעודד ניקוי של התאים בגוף מרעלים שונים, לנקות את מחזור הדם ואף נחשבת כטובה גם לטיפול בעור וכמקדמת את היופי.