אבני חודש מרץ ואפריל - מזל טלה

מזל טלה 21.3-20.4
מזל טלה הוא המזל הראשון בגלגל המזלות,
מזל שמאופיין בתעוזה, הרפתקנות ואומץ לב.
משוייך לאלמנט האש.

לכל חודש ולכל מזל בגלגל המזלות ישנן אבנים שמומלצות לענידה.
האבנים המומלצות לילידות חודש מרץ ואפריל ולבנות מזל טלה הן אקוומרין, גרנט וקוורץ.

גרנט
הגרנט מעניקה יציבות, טובה לעמידה בלחצים ובאתגרים חדשים. מחזקת יכולת של קבלת החלטות ושל שמירה על עמדה אישית. מחזקת ביטחון עצמי וכח רצון. מעודדת עצמאות ומרחיקה בלבול.
היו שסברו שהגרנט היא אבן “הנופך” המוזכרת כאחת מאבני החושן.
על פי תורת הקריסטלים, הגרנט יעילה לריפוי הרעלות, דיכאון ותת-פעילות של בלוטת התריס ויש ביכולתה לעורר את המודעות לכוונות רגשיות ולעודד מיניות מעוכבת. כמו כן, על פי תורה זו, הגרנט יעילה בטיפול בכאבי גב וצוואר.

קוורץ - לילידות חודש אפריל
אבן קוורץ מטהרת ומעניקה אנרגיה לגוף הפיזי והנפשי. בעזרת קריסטל של הקוורץ ניתן להגביר אנרגיה והשגיות. כאשר קיימת מחשבה בסיסית ניתן למקד אותה בנוכחות הקוורץ. אנרגיית גביש הקוורץ היא צלולה וגבוהה ומסייעת להתפתחות רוחנית ומחזקת את אנרגיית הגוף.

להורדת המדריך לסמלים ואבנים - חינם

 אקוומרין - לילידות חודש מרץ

הקדמונים האמינו כי האקוומרין סימלה את רוח התקווה וההבטחה לעתיד טוב יותר, בנוסף לאהבה נצחית וגבורה. בימי הביניים האמינו שאבן זו מסייעת לראיית הנולד ולטיפול בבעיות עיניים. צבעה הפך אותה לסמל האושר והנעורים, והיא אף שימשה כקמע נגד תאונות. האקוומרין היתה ידועה גם כ”אבן חיי הנצח”, ולפיכך נחשבה לאבן המביאה מזל לבעליה. היו שסברו כי היא משפרת את כושר ההבעה ומרגיעה את אזור הגרון והעיניים.

במסורת היהודית מזוהה האבן עם אבן התרשיש, אחת מאבני החושן של הכהן הגדול. על פי מדרש תלפיות (ספרו של רבי אליהו הכהן מהמאה ה-17-18 שחי באיזמיר, תורכיה) אבן זו התברכה בסגולות שונות, ובהן ריפוי קוצר נשימה ותרומה לבינה.

 

להורדת המדריך לסמלים ואבנים - חינם

השארת תגובה

כל התגובות עוברות לאישור לפני פרסומן